HALO KŁODZKIE LWICE, LWY i LWIĄTKA!
Serdecznie zapraszamy na 3.PARADĘ LWÓW!
Zapraszamy do udziału grupy szkolne, przedszkolne, towarzystwa, stowarzyszenia, formacje, kluby, grupy zainteresowań, indywidualistki i indywidualistów!
Barwny korowód startuje 24 maja o godzinie 12.00!

Start - Rynek,

idziemy ulicami:
ul. Wita Stwosza,
plac Franciszkański,
ul. Daszyńskiego,
ul. Malczewskiego,
Meta - OOśrodek Sportu i Rekreacji w Kłodzku
ul. Kusocińskiego 2

Regulamin konkursu na stronie www.kok-klodzko.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!!