Kłodzko - www.klodzko.pl

Aplikacja mobilna „smartcity KŁODZKO” to doskonała propozycja dla osób, które szukają przewodnika turystycznego po mieście.

Aplikacja zawiera propozycje tras pieszych – każda z tras zaznaczona została na mapie offline, a dzięki technologii GPS użytkownik widzi podczas wycieczki swoją dokładną pozycję. W aplikacji zaznaczono też obiekty warte uwagi, atrakcje turystyczne i zabytki wraz z fotografiami i opisem. Użytkownik znajdzie tutaj również miejsca praktyczne takie jak noclegi, gastronomia, bankomaty czy parkingi (z aktualnym podglądem z kamerek).

Dodatkowo w aplikacji znaleźć można aktualności oraz najciekawsze wydarzenia odbywające się w Kłodzku.

  • 1
  • 2
  • 3
  • unnamed

 

Zapraszamy do zapoznania się z funkcjami aplikacji i walorami turystycznymi miasta Kłodzko!

 

Aplikacja android:

google play badge

 

Aplikacja ios:

app store badge

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!