Obraz z kamery OnLine prezentujący panoramę Twierdzy Kłodzko - widok na plac Don Jon

parking nowy swiat

Obraz z kamery OnLine na parking przy Muzeum Ziemi Kłodzkiej (ul. Łukasiewicza)

parking nowy swiat

Obraz z kamery OnLine na parking przy Podziemnej Trasie Turystycznej (ul. Czeska)

rondo

Obraz z kamery OnLine prezentujący panoramę widok na rondo przy Kłodzkim Ośrodku Kultury

parking nowy swiat

Obraz z kamery OnLine na parking przy Pływalni Miejskiej (ul. Jana Pawła II)

z twierdzy nowa

Obraz z kamery OnLine prezentujący panoramę z Twierdzy Kłodzko

parking nowy swiat

Obraz z kamery OnLine na parking przy Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Jana Pawła II)

Obraz z kamery OnLine prezentujący panoramę miasta z Twierdzy Kłodzko

Obraz z kamery OnLine na parking przy ul. Zofii Stryjenskiej

Obraz z kamery OnLine prezentujący panoramę z ratuszowej wieży

Obraz z kamery OnLine na parking przy ul. Zofii Stryjenskiej