Trwa rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej w Kłodzku!

Placówka Straży Granicznej w Kłodzku przyjmuje zgłoszenia kandydatów do służby w Straży Granicznej.

Informacja dotycząca realizowanych programów dla uczniów szkół

zgłoszenia do tytułu „Mecenasa Kultury Kłodzkiej” za rok 2023 r.

zgłoszenia do tytułu „Sponsor Sportu Kłodzkiego” za rok 2023 r.

Szanowni Państwo, protestujący rolnicy zaplanowali na 20 marca br. blokadę dróg krajowych w powiecie kłodzkim.

BURMISTRZ MIASTA KŁODZKA informuje o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych

BURMISTRZ MIASTA KŁODZKA informuje o wynikach otwartego konkursu ofert