Grottgera 8a, 57-300 Kłodzko
  +48 502 200 009
  willanadrzekaklodzko.pl

Opis:

Możliwość dostępu do wielu atrakcji oraz bliski dostęp do centrum czyni z naszych noclegów miejsca idealne nie tylko na rodzinny wypoczynek, romantyczny weekend tylko we dwoje, ale także niezapomniany pobyt w gronie znajomych oraz wyjazd służbowy.

Nasz obiekt położony jest w samym sercu miasta Kłodzko. Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażone oraz funkcjonalne 4 studia i 2 apartamenty. Każdy z naszych pokoi wyposażony jest w:

• telewizor z płaskim ekranem
  • w pełni wyposażony aneks kuchenny (płyta kuchenna, czajnik elektryczny, lodówka, zlewozmywak, zastawa kuchenna)
  • bezpłatny dostęp do Internetu
  • profesjonalne hotelowe łóżka
  • komfortowa łazienka z kabina prysznicową

IMG 20210222 WA0002

Przedział cenowy: od 169 do 189 zł