ul. Kusocińskiego 2, 57-300 Kłodzko
  +48 74 865 49 60
  osirklodzko.pl

Opis:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłodzku jest kompleksowym obiektem, który mieszkańcom Kłodzka, a także gościom odwiedzającym nasze miasto daje wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu a także wypoczynku.

Na terenie naszego ośrodka można znaleźć boiska do gry w piłkę nożną, siatkową i koszykową. Dysponujemy kortami do gry w tenisa ziemnego. Mamy także trzy boiska do gry w siatkówkę plażową, skatepark ze sztucznym oświetleniem jak również przyrządy do street workout-u i siłownię. W okresie zimowym można skorzystać ze sztucznego lodowiska. Na terenie obiektu znajduję się także hala sportowa z trybunami, odkryty basen, który czynny jest tylko w okresie letnim i znajduje się przy Domu Wycieczkowym "Na stadionie", który dysponuje 47 miejscami noclegowymi. W naszej ofercie mamy jeszcze 5 domków całorocznych, które mogą pomieścić dodatkowo 50 gości. Każdy domek i pokój w hotelu, wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, TV, sejf, stoliki i krzesła.

Restauracja, która znajduje się obok domu wczasowego, serwuje całodzienne wyżywienie.

Przedział cenowy: od 60 do 80 zł

ilość miejsc noclegowych: 97