pl. Grottgera 7, 57-300 Kłodzko,
  www.przyzelaznymmoscie.pl
  facebook.com/PrzyZelaznymMoscie

Opis:

Restauracja "Przy Żelaznym Moście" posiada 3 sale restauracyjne w których w zależności od ilości osób można skorzystać z możliwości zorganizowania uroczystości rodzinnej czy szkolenia dla firm. Z wielką przyjemnością obsługujemy turystów indywidualnych jak i grupowych. Nasz kuchnia została doceniona przez Smaki Dolnego Śląska, organizację promującą dziedzictwo kulinarne Dolnego Śląska.

ilość miejsc: 49/100

rodzaj serwowanej kuchni: Kuchnia polska, regionalna sudecka i dolnośląska, śniadania, obiady oraz kolacje

rodzaj obiektu: restauracja