ul. Grunwaldzka 2; 57-300 Kłodzko ,
  www.machela.pl
  facebook.com/piekarnia.machela

Opis:

Zapraszamy do skorzystania z naszej ofert śniadaniowej, gdzie czekają na Was świeżo przygotowane kanapki, zdrowe koktajle oraz jogurty pełne wartości odżywczych. Mega zapiekanki prosto z pieca, które zaspokoją największy głód! Na miejscu możecie również napić się pysznej świeżo parzonej kawy. A do kawy proponujemy desery, ciasta, drożdżówki oraz pączki z konfiturą z dzikiej róży — najlepsze w Kotlinie Kłodzkiej — pączki smażymy na miejscu i serwujemy jeszcze ciepłe. Na miejscu wypiekamy dodatkowo bułki, bagietki i chleb! Dla naszych gości przygotowaliśmy przytulną część kawiarnianą oraz kącik dla dzieci. Zapraszamy — u nas zawsze miło spędzicie czas!

ilość miejsc: 10

rodzaj serwowanej kuchni: Tradycyjne rzemieślnicze pieczywo, ciasta i desery. Bogata oferta śniadaniowa

rodzaj obiektu: kawiarnia