Kłodzko - www.klodzko.pl

Gitarowe pożegnanie z kolędą
2 lutego (piątek) 2024, godzina 16:00
Wstęp wolny!
2 lutego to w tradycji polskiej ostatni dzień, gdy w kościele katolickim śpiewa się jeszcze kolędy. Kolędowy sezon koncertowy trwa więc dla muzyków krótko, ale jest bardzo intensywny.
W koncercie wezmą udział uczennice i uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Kłodzku z klasy gitary Agnieszki Kozakowskiej i z klasy gitary Witolda Kozakowskiego oraz uczniowie z Państwowej Szkoły Muzycznej I I II st. w Bystrzycy Kłodzkiej z klasy Witolda Kozakowskiego.
Wśród występujących znajdzie się liczna grupa solistów i zespołów będących laureatami niedawnego IX Ogólnopolskiego Kolędowego Konkursu Gitarowego w Bystrzycy Kłodzkiej.
W programie koncertu usłyszymy kolędy, pastorałki oraz melodie związane z Bożym Narodzeniem.
Koncert poprowadzi Witold Kozakowski.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!