Kłodzko - www.klodzko.pl

Aplikacja mobilna „smartcity KŁODZKO” to doskonała propozycja dla osób, które szukają przewodnika turystycznego po mieście.

Aplikacja zawiera propozycje tras pieszych – każda z tras zaznaczona została na mapie offline, a dzięki technologii GPS użytkownik widzi podczas wycieczki swoją dokładną pozycję.

W aplikacji znajdziemy obiekty warte uwagi, atrakcje turystyczne i zabytki wraz z fotografiami i opisem.

Użytkownik znajdzie tutaj również miejsca praktyczne takie jak noclegi, gastronomia, bankomaty czy parkingi (z aktualnym podglądem z kamerek).

Dodatkowo w aplikacji znaleźć można aktualności oraz najciekawsze wydarzenia odbywające się w Kłodzku.

  • 1
  • 2
  • 3
  • unnamed

 

Aplikacja jest całkowicie bezpłatna i można ją pobrać na system Android w Google Play oraz urządzenia Apple z systemem iOS w App Store

 

Aby pobrać aplikację wpisz Kłodzko w:

google play badge

app store badge

 

Zachęcamy do korzystania z aplikacji.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!