Kłodzko - www.klodzko.pl

Konflikty wojenne na granicy z Kladskim/ Válečné konflikty na Kladském pomezí
CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0002905

Projekt ma na celu wzmocnienie tożsamości czesko-polskiego pogranicza poprzez prezentację wspólnej historii, bitew i wojen.
W ramach projektu zorganizowano pokaz bitwy, wydano broszura przedstawiająca historię wojen i bitew od połowy XV wieku do 1945 roku na Pograniczu Kłodzkim oraz wystawa przenośna.

 

do pobrania:
Konflikty wojenne na granicy z Kladskim/ Válečné konflikty na Kladském pomezí w formacie .pdf

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!