Informujemy, iż Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców Gminy Miejskiej Kłodzko jest czynny i działa nieprzerwanie w trybie ciągłym na ul. Sierpowej w Kłodzku. PSZOK w Kłodzku przyjmuje nieodpłatnie (od mieszkańców Gminy Miejskiej Kłodzko, którzy uiścili należną opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi) wyselekcjonowane odpady komunalne. Godziny przyjmowania odpadów: od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00–18:00, w soboty w godzinach: 10:00–14:00. Prowadzącym PSZOK w Kłodzku jest Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o. ul. Metalowców 4, 58 –300 Świdnica.