Kłodzko - www.klodzko.pl

W ramach projektu pn. „Efektywna Policja – ochrona ofiar i świadków przemocy” utworzona została bezpłatna aplikacja „Twój Parasol”. Aplikacja skierowana jest do osób doznających przemocy w rodzinie. Można ją zainstalować na smartfonie z systemem operacyjnym Android lub iOS.

Osoby, które poszukują pomocy mogą skorzystać z bezpłatnej mobilnej aplikacji pn. „Twój parasol”. Zawiera ona materiały edukacyjne oraz umożliwia dostęp do bazy organizacji oferujących wsparcie. Ponadto aplikacja umożliwia przesyłanie informacji o zdarzeniach przemocowych.

Aplikacja pn. „Twój parasol” umożliwia dostęp do bazy organizacji oferujących wsparcie. To narzędzie umożliwia m.in. dyskretny kontakt z wcześniej skonfigurowanym adresem e-mail, a także możliwość szybkiego wybrania telefonu alarmowego w nagłych przypadkach.

Aplikacja jest dostępna na Google Play i Apple Store po wyszukaniu „Twój Parasol” lub za pomocą kodów QR.

Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej nie wahaj się powiadomić o tym Policji. W trosce o zdrowie i życie Twoje i Twoich najbliższych, nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny.

Źródło: www.niebieskalinia.pl

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!