Kłodzko - www.klodzko.pl

Informacja dotycząca opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi
Burmistrz Miasta Kłodzka informuje, że w 2023 r. stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi za jednego mieszkańca (nieruchomości zamieszkałe) oraz stawki za pojemniki o określonej pojemności (nieruchomości mieszane) nie uległy zmianie. Jednocześnie indywidualne numery kont jak i termin płatności tj. do 28-ego każdego miesiąca za dany miesiąc – również pozostają bez zmian.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!