Kłodzko - www.klodzko.pl

Unijne programy to szansa dla każdego polskiego przedsiębiorcy, który ma zamiar dalej rozwijać swoją działalność oraz wdrażać innowacyjne produkty lub usługi. Chcąc zwiększyć szanse na pozyskanie finansowania, warto już teraz poznać szczegóły programu oraz odpowiednio przygotować się do złożenia wniosków. Z myślą o tym powstał kurs online, który jest już dostępny na platformie kursy.pfr.pl.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!