Kłodzko - www.klodzko.pl

Burmistrz Miasta Kłodzko informuje, że trwa realizacja przedsięwzięć w ramach udzielonego dofinansowania Beneficjentom Końcowym w programie priorytetowym „Ciepłe Mieszkanie”, mającym na celu poprawę jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji pyłów oraz gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej w lokalach mieszkalnych znajdujących się w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kłodzko.

Alokacja środków przeznaczona w naborze to 525 000,00 zł, termin realizacji przedsięwzięcia to 30.09.2023 r.

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z DOKUMENTACJĄ KONKURSOWĄ

cieple mieszkanie stopka

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!