Kłodzko - www.klodzko.pl

Gmina Miejska Kłodzko otrzymała wsparcia finansowe, w wysokości 40.000 zł na realizację zadania w ramach przedsięwzięcia Ministra Edukacji i Nauki pod nazwą: „Poznaj Polskę”.

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Kłodzku wyjadą na 3 wycieczki. Każda z wycieczek ma odmienny program. W trakcie pierwszej dzieci odwiedzą miedzy innymi : Kórnik, Gniezno osadę Biskupin oraz Poznań. Druga wycieczka obejmuje zwiedzanie Warszawy i okolic, w planie jest miedzy innymi odwiedzenie Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Jana Pawła II czy Świątynia Opatrzności Bożej w Wilanowie.
Trzecia wycieczka ma wymiar nieco bardziej lokalny ale jakże interesujący. W planie ostatniej z grup jest wyjazd do Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu, Zamek Bolków oraz Karpacz i Huta Szkła Julia w Piechowicach.

Relacje z wycieczek będą pojawiać się w mediach społecznościowych szkoły.

stopka poznaj polske

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!