Kłodzko - www.klodzko.pl

Konkurs "Święto Województwa Dolnośląskiego 2023" - dotacje dla NGO na projekty turystyczne

Do konkursu można zgłaszać oferty na zadania z zakresu turystyki przygotowane specjalnie z okazji Święta Województwa Dolnośląskiego w 2023 roku. Konkurs ma na celu wzbogacenie oferty turystycznej w związku z obchodami Święta Województwa Dolnośląskiego w październiku 2023 r. W związku z tym wydarzenia zaplanowane w ramach zadania muszą odbywać się w październiku 2023 r. Zadania wybrane do sfinansowania lub dofinansowania będą integralną częścią obchodów Święta Województwa Dolnośląskiego.

Forma zadań: imprezy turystyczne, wycieczki, spacery tematyczne, rajdy, spływy, gry terenowe i inne wydarzenia o charakterze turystycznym przeznaczone zwłaszcza dla: dzieci, młodzieży, rodzin, a także osób starszych, które odbędą się w październiku 2023 r. i będą organizowane specjalnie z okazji Święta Województwa Dolnośląskiego, których głównym celem będzie odkrywanie i poznanie przez Dolnoślązaków walorów turystycznych województwa poprzez aktywne uprawianie turystyki na terenie Dolnego Śląska.

Do konkursu można zgłaszać jedynie wydarzenia organizowane niezarobkowo, z okazji Święta Województwa Dolnośląskiego w 2023 roku i przeznaczone tylko dla ograniczonej liczby odbiorców z województwa dolnośląskiego (czyli które posiadają listę uczestników i które nie będą stanowiły stałej oferty organizacji). Nie dopuszcza się możliwości pobierania świadczeń pieniężnych od odbiorców zadania, wyceny wkładu osobowego i rzeczowego. Na konkurs przeznaczono 200.000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych). Wkład własny nie jest wymagany, nie ma również limitu wartości zadania.

Szczegółowe zasady składania ofert oraz realizacji zadań określa ogłoszenie o konkursie.

Termin składania ofert: 10-31 maja 2023 r.

Sposób składania ofert: Generator eNGO i ePUAP

OFERTĘ ZŁOŻONĄ W GENERATORZE eNGO NALEŻY:
1. ZAPISAĆ NA DYSKU.
2. PODPISAĆ ELEKTRONICZNIE.
3. PRZESŁAĆ WRAZ Z PODPISANYMI ZAŁĄCZNIKAMI (KAŻDY ZAŁĄCZNIK Z OSOBNA) DO URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO ZA POMOCĄ SKRZYNKI PODAWCZEJ EPUAP.

Link do Generatora eNGO: https://dolnoslaskie.engo.org.pl/konkursy-trwajace
Link do strony, na której można podpisać dokumenty: https://moj.gov.pl/uslugi/signer/upload?xFormsAppName=SIGNER.
Link do skrzynki podawczej UMWD: https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/sprawy-ogolne/ogolne-sprawy-urzedowe-2/pismo-ogolne-do-podmiotu-publicznego-nowe.

W razie potrzeby, Wydział Turystyki Urzędu Marszałkowskiego odpowie na wszelkie pytania: Natalia Mutor, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 693 315 444.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!