Kłodzko - www.klodzko.pl

W związku z kolejnym etapem przebudowy ul. Zamiejskiej zmieniona została organizacja ruch na ul. Zamiejskiej. Zamknięty został odcinek (430 m) od skrzyżowania z ul. Szpitalną a skrzyżowaniem z drogą krajową nr 8.

W trakcie prowadzonych prac możliwy będzie dojazd do nieruchomości i punktów usługowych, nie będzie się jednak odbywał regularny ruch.

Proszę zwracać szczególną uwagę na oznakowanie.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!