Kłodzko - www.klodzko.pl

 

OFERTA REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO Z ZAKRESU PRZECIWDZIAŁANIA UZALEŻNIENIOM I PATOLOGIOM SPOŁECZNYM PN. „DZIAŁANIA OPIEKUŃCZO – WYCHOWAWCZE DLA DZIECI ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM I DEMORALIZACJĄ”

W dniu 16.05.2023 r. do Urzędu Miasta w Kłodzku wpłynęła oferta od Stowarzyszenia Rodziców na Rzecz Rozwoju Edukacji Szkolnej „Siódemka” przy Szkole Podstawowej nr 7 w Kłodzku ul. Sienkiewicza 61 57-300 Kłodzko (termin realizacji 28.06. – 11.07.2023 r.), o przyznanie dotacji w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (tzw. Mały grant). Zgodnie z art. 19 a ust. 3 i ust. 4 w ciągu 7 dni od dnia zamieszczenia oferty, w sposób, o którym mowa w ust. 3 ww. ustawy, każdy może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Uwagi można przesyłać do 31 maja 2023 r. do godz. 15.30 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres Urzędu Miejskiego w Kłodzku, pl. B. Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko. Rozpatrywane będą wyłącznie uwagi, które wpłyną w ww. terminie.

 
 
Załączniki:
  1. oferta organizacji pozarządowej złożona przez Uczniowski Klub Sportowy ZNICZ 57-300 Kłodzko, ul. H. Sienkiewicza 61 dostępna do wglądu u Pełnomocnika Burmistrza ds. Rozwiązywania Problemów Uzależnień;
  2. formularz – uwagi do oferty. 

 

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!