Kłodzko - www.klodzko.pl

Informujemy, iż najbliższy termin odbioru odpadów wielkogabarytowych i zużytych opon z terenu Gminy Miejskiej Kłodzko odbędzie się w lipcu. Terminy wywozu odpadów wielkogabarytowych i zużytych opon są zgodę z terminami wskazanymi w harmonogramie odbioru odpadów komunalnych dla Gminy Miejskiej Kłodzko ( wskazane również poniżej w załączniku ).

Przypominamy też o możliwości korzystania z darmowego dla mieszkańca Kłodzka ( odprowadzającego opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi do Gminy Miejskiej Kłodzko ) Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, mieszczącego się na ul. Sierpowej w Kłodzku, gdzie oprócz odpadów wielkogabarytowych i zużytych opon można oddać elektroodpady, zużyte baterie i akumulatory czy odpady remontowe i rozbiórkowe pochodzące z gospodarstw domowych.

PSZOK jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18, w soboty w godzinach 10-14.

 

do pobrania:

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!