Kłodzko - www.klodzko.pl

Na podstawie art.160 § 2 w związku art. 162 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (t.j. Dz.U. z 2023, poz. 217 ) informuje się o rozpoczętej procedurze wyborczej kandydatów na ławników na kadencję 2024 – 2027 do Sądu Rejonowego w Świdnicy oraz Sądu Rejonowego w Kłodzku (łącznie 9 ławników), w tym do: Wydziału Rodzinnego i Nieletnich – 5 osób, do Wydziału Pracy – 1 osoba oraz do Wydziału Karnego Sądu Okręgowego w Świdnicy – 3 osoby.

Karty zgłoszenia kandydatów na ławników oraz wszystkie niezbędne dokumenty można pobrać w Biurze Obsługi Ludności Pl. Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko, ze strony internetowej www.klodzko.pl lub ze strony www.bip.um.klodzko.pl.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!