Kłodzko - www.klodzko.pl

STAŁA WYSTAWA W TWIERDZY KŁODZKO UPAMIĘTNIAJĄCA PRACOWNIKÓW PRZYMUSOWYCH FABRYKI AEG Z LAT 1944-1945

Wystawa znajdować się będzie w Donjonie, w miejscu, w którym podczas II wojny światowej rzeczywiście przebywali pracownicy przymusowi.

Już nie możemy doczekać się efektu końcowego, koncepcyjnie mamy już wszystko dopięte na ostatni guzik. Będziecie mogli zobaczyć, w jakich warunkach pracownicy żyli i co produkowali, będzie też bogato zobrazowane pismo satyryczne, które pracownicy przymusowi tworzyli (!). To już za kilka miesięcy.

A jeśli ktoś posiada materiały na ten temat, przedmioty związane z AEG z czasów II wojny światowej i chciałby przekazać je na wystawę, zapraszamy do kontaktu.

tablica fundusze 90 60

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!