Kłodzko - www.klodzko.pl

Szanowni Państwo,
w związku z realizacją przez Wojskowe Centrum Rekrutacji w Kłodzku i 22 Karpacki Batalion Piechoty Górskiej w Kłodzku projektu Ministerstwa Obrony Narodowej pt. ,,Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku", w celu promowania przedsięwzięcia, które odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwce br. w Stroniu Śląskim zwracam się z prośbą o umieszczenie na państwa kanałach informacyjnych tj. stronach internetowych, social mediach grafiki umieszczonej w załączniku pisma.
,,Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku" to projekt promujący również zdrowy tryb życia, dlatego udziału w przedsięwzięciu kobiet z lokalnych społeczności wpłynie na poprawę stylu ich życia oraz zwiększy poczucie ich bezpieczeństwa.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!