Kłodzko - www.klodzko.pl

2 października rozpocznie się remont ul. Wolności. Aby ułatwić funkcjonowanie mieszkańcom posesji przy tej ulicy, prace podzielono na trzy etapy. Pierwszy z nich będzie obejmował odcinek ok. 120 metrów od ulicy Hołdu Pruskiego (będzie to odcinek całkowicie wyłączony z ruchu). Na pozostałej części ul. Wolności obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się. Wjechać na ulicę będzie można od strony ul. Jana Pawła II (dojazd dla mieszkańców i służb miejskich). Na otwartych odcinkach obowiązywać będzie ruch dwustronny.

Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!