Kłodzko - www.klodzko.pl

Stowarzyszenie SYGNAŁ MIŁOSIERDZIA z siedzibą w Nowej Rudzie, ul. Parkowa 16, zarejestrowana w KRS pod nr 0000984962, złożyła ofertę realizacji zadania publicznego z zakresu kultury i ochrony dziedzictwa narodowego pn.: „Kochaj bliźniego swego…Koncert z okazji XXIII Dnia Papieskiego”.

Uznając celowość realizacji zadania publicznego przez w/w podmiot na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. 2023 r., poz. 571 ze zm.) ofertę zamieszcza się Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kłodzku, na stronie internetowej Miasta Kłodzka oraz wywiesza się na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta w Kłodzku.

Zgodnie z cytowanym artykułem w/w. ustawy, każdy w terminie 7 dni roboczych od dnia podania oferty do publicznej wiadomości, tj. do 12 października 2023 r. może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Uwagi można składać na Formularzu uwag drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na adres Urzędu Miejskiego w Kłodzku: pl. B. Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko. Rozpatrywane będą wyłącznie uwagi, które wpłyną w ww. terminie.

 

do pobrania:

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!