iż w dniu 6 listopada 2023 r. (poniedziałek) od godz. 8:00 do godziny 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w rejonie:

• obszar miasta położony na prawym brzegu rzeki Nysy Kłodzkiej
    (np. ul. Połabska, ul. Grunwaldzka, ul. Łużycka, ul. Wyspiańskiego, ul. Mickiewicza, ul. Śląska, os. Owcza Góra itd.)

Przerwa spowodowana jest pracami eksploatacyjnymi na sieci wodociągowej w związku z pracami remontowymi koryta Nysy Kłodzkiej.

Czas prac może ulec wydłużeniu w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych problemów technicznych.

Za wszelkie utrudnienia Przedsiębiorstwo przeprasza.