Zarządzenie nr 299.0050.2023 Burmistrza Miasta Kłodzka z dnia 15 listopada 2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym z uwzględnieniem profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych na 2024 rok – pn. „Prowadzenie Placówki Wsparcia Dziennego dla dzieci i młodzieży na terenie miasta Kłodzka w CAL w Kłodzku” w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

do pobrania