Kłodzko - www.klodzko.pl

Gdzie wybrać się szukając wielu atrakcji blisko siebie? Oczywiście na Ziemię Kłodzką. Zaczniemy od Kudowa-Zdrój, by poznać rzemiosło kowala, piekarza czy garncarza odwiedzając Szlak Ginących Zawodów. Następnie pięknym mostem przejdźmy przez Kłodzko, by dotrzeć do jego największej atrakcji, czyli Twierdza Kłodzko. Potem oczaruje nas Bystrzyca Kłodzka, w której poznamy unikatowe Muzeum Filumenistyczne. Na koniec dowiemy sie dlaczego Wodospad Wilczki kiedyś liczył 27 metrów wysokości, a dziś liczy ich już "tylko" 22.

Na wycieczkę zaprasza: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Przewodnik: Przewodnik Sudecki Gracjan Kielijański Rudy Tur

Realizacja: Strimeo

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!