Kłodzko - www.klodzko.pl

aplikacją na telefony komórkowe pn. „Festiwal wrażeń na kłodzkim pograniczu”

W nowoczesny i atrakcyjny sposób można poznać ciekawe miejsca w miejscowościach Polski i Czech z aplikacją na telefony komórkowe pn. „Festiwal wrażeń na kłodzkim pograniczu”. Aplikacja zawiera podstawowe informacje o danej miejscowości, opisy ważniejszych atrakcji, a przede wszystkim questy czyli zagadki do rozwiązania podczas spaceru trasą miejską. Aby rozwiązać zadania, nie trzeba mieć żadnych wcześniejszych wiadomości, wystarczy odrobina spostrzegawczości podczas wycieczki. Z aplikacją można zwiedzić: Bystrzycę Kłodzką, Kłodzko, Duszniki-Zdrój, Kudowę-Zdrój, Nachod, Hronov oraz Świdnicę.

Aplikacja jest dostępna dla właścicieli telefonów z systemami Android oraz iOS. Można ją pobrać w sklepie Google Play lub App Store. Powstała w ramach projektu „Festiwal wrażeń” realizowanego przez Powiat Kłodzki w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Kladské pomezí z Nachodu (lider projektu) oraz miastami Kłodzkiem i Świdnicą.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!