Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że Gmina Miejska Kłodzko realizuje wraz z czeskim partnerem miastem Czeska Skalica projekt "My turyści - Wy turyści" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Jednym z działań jakie zaplanowano w Projekcie są polsko-czeskie prezentacje turystyczne obiektów noclegowych oraz gastronomicznych z Kłodzka oraz Czeskiej Skalicy na wspólnym stoisku wystawienniczym podczas imprez miejskich odbywających się w obu miastach (jedno wydarzenie w Kłodzku oraz jedno w Czeskiej Skalicy). W ramach tego działania opracowana zostanie ulotka z wykazem obiektów gastronomicznych i noclegowych obu miast. W związku z nadchodzącym okresem wakacyjnym, chcemy podpowiedzieć turystom i nie tylko, gdzie w Kłodzku można dobrze zjeść, gdzie warto iść na kawę, a gdzie przenocować. Przygotowana w ten sposób oferta noclegowa i gastronomiczna przedstawiona zostanie również na stronie internetowej miasta.

Zapraszamy właścicieli obiektów gastronomicznych oraz noclegowych znajdujacych się na terenie miasta Kłodzka oraz Czeskiej Skalicy /CZ/ do udziału w projekcie i współpracy przy realizacji polsko-czeskich prezentacji turystycznych. Zgłoś swój obiekt wypełniając ankietę! Udział w projekcie jest bezpłatny!

Co zrobić, by Twój obiekt znalazł się w Przewodniku?

Wypełnij właściwy formularz obiektu OnLine

gdzie nocowac           gdzie spac

lub pobierz i wypełnij właściwy formularz w formacie .docx a następnie prześlij go drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenie należy wypełnić i przesłać do dnia 31 maja 2021 r.

Ważne | Prosimy o podanie konkretnych informacji, ułatwi nam to wprowadzanie danych i aktualizację bazy.

Informacji na temat projektu pod numerem tel. +48 74 865 46 28 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

euroregion