Kłodzko - www.klodzko.pl

Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że Gmina Miejska Kłodzko realizuje wraz z czeskim partnerem miastem Czeska Skalica projekt "My turyści - Wy turyści" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Jednym z działań jakie zaplanowano w Projekcie są polsko-czeskie prezentacje turystyczne obiektów noclegowych oraz gastronomicznych z Kłodzka oraz Czeskiej Skalicy na wspólnym stoisku wystawienniczym podczas imprezy miejskiej odbywającej się w mieście (w Kłodzku prezentacje odbędą się w dniu 27.08.2021 na kłodzkim rynku). Gestorzy bazy noclegowej i gastronomicznej osobiście bądź też poprzez przekazanie swoich materiałów promocyjnych będą mogli w tym dniu przedstawić ofertę swoich obiektów. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.

 

UWAGA!!!

Wciąż można zgłosić swój obiekt wypełniając właściwy formularz obiektu OnLine

 

gdzie nocowac           gdzie spac

Informacji na temat projektu pod numerem tel. +48 74 865 46 28 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

euroregion

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!