W ostatni weekend (27-28.05.2023 r.) podczas Influencers LIVE Wrocław zaprezentowały się atrakcje Dolnego Śląska.

Wydarzenie, które odbyło się we Wrocławiu na Tarczyński ARENA, przyciągnęło setki blogerów, influencerów i twórców internetowych z całej Polski, którzy pośród prelekcji i wykładów przekonali się, że Dolny Śląsk jest miejscem przpięknym i pełnym atrakcji. Miejscem, gdzie warto przyjeżdżać, skąd robić relacje, rolki i posty.

Na stoisku Dolnego Śląska zaprezentowali się: Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki - z unikatowymi bransoletkami z węglem, Starostwo Powiatowe w Trzebnicy- Powiat Trzebnicki - z najlepszymi degustacjami regionalnych produktów. Nie zabrakło oczywiście Kłodzka - zielono-niebieskie miasto z eko świecami i ziołami.

influencer 1