interreg

ZAPYTANIE OFERTOWE
dla zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 50 000,00 zł netto
- projekt „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa” w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska

Dostawa, montaż i demontaż hali namiotowej wraz z podłogą oraz z 40 kompletami ław ze stołami podczas wydarzenia integracyjnego w Kłodzku pn. „Targi Junior – Senior ” w dniu 30 sierpnia 2019 r. realizowanego w ramach projektu pn. „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa”.

Zamawiający

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62

Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiot zamówienia dotyczy dostawy, montażu i demontażu hali namiotowej wraz z podłogą o wymiarach 5 m x 10 m oraz 40 kompletów ław ze stołami,  w związku z organizacją w dniu 30 sierpnia 2019 r. „Targów Junior - Senior” w ramach projektu pn. „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa”.

Wykonawca dostarcza i montuje halę namiotową wraz z podłogą oraz ławostołami nie później niż 29 sierpnia 2019 r. we wskazanym przez Zleceniodawcę miejscu. Po zakończeniu „Targów Junior-Senior” 30 sierpnia 2019 r. Wykonawca demontuje oraz zabiera halę namiotową wraz z podłogą i ławostołami  z miejsca imprezy.

Wykonawca:

Firma Handlowo-Usługowa, Dominik Kowaliszyn, ul. Główna 14,  57-256 Bardo;

kwota:  2 400,00 pln brutto, słownie: dwa tysiące czterysta złotych 00/100.

Uzasadnienie wyboru: najkorzystniejsza cena, przy kryterium oceny ofert 100% cena.