Kłodzko - www.klodzko.pl

Pobrałeś ten plik 0 razy w ciągu ostatnich 24 godzin, limit wynosi 5.
Liczba pobrań Twoich plików wynosi 0 w ciągu ostatnich 24 godzin, limit wynosi 5.

BRAMA DO DOLINY BABUNI PL
Pobierz

Przesłano w dniu:
16 03 2022
Opis:
Region českoskalicki to tereny związane z osobą pisarki Boženy Němcovej i Doliną Babuni (czes. Babiččino údolí), wojną prusko- -austriacką i tzw. wschodnioczeskim morzem, czyli zaporą wodną Rozkoš. W sumie skałada się on z 17 gmin, kórymi są: Brzice, Červená Hora, Dolany, Hořičky, Chvalkovice, Lhota pod Hořičkami, Litoboř, Mezilečí, Provodov-Šonov, Říkov, Slatina nad Úpou, Studnice, Velký Třebešov, Vestec, Vysokov i Žernov. Naturalnym centrum regionu jest miasto Česká Skalice. Region českoskalicki jest częścią obszaru turystycznego Pogranicze Kłodzkie.
dodane przez:
Super User (admin)
Przesłano w dniu:
11 04 2023
Rozmiar pliku:
3.8 MB
Pobrań:
10

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!