Kłodzko - www.klodzko.pl

Punkt Informacji Turystycznej mieści się w pawilonie wejściowym do Podziemnej Trasy Turystycznej (ul. Czeska). Dla turystów i mieszkańców miasta dostępne są informacje o atrakcjach turystycznych, szlakach turystycznych w postaci bezpłatnych ulotek, broszur i informatorów. W punkcie można również uzyskać praktyczne informacje o obiektach noclegowych, gastronomicznych, czy połączeniach komunikacyjnych. W Informacji Turystycznej prowadzona jest także sprzedaż przewodników, map, widokówek oraz gadżetów dot. Kłodzka i regionu.

Więcej informacji na stronie internetowej

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!